Rozliczenie podatku za rok 2014

Rozliczenie podatku za rok 2014

Stowarzyszenie dziękuje wszystkim osobom, które przekazały 1% i wskazały nasz nr KRS w deklaracji podatkowej. Ile tych środków wpłynęło w bieżącym roku? tego dowiemy się na przełomie lipca i sierpnia br.  Już teraz gorąco zachęcamy do wsparcia naszego wolontariatu. W ubiegłym roku udało nam się przeprowadzić dwa projekty współfinansowane z budżetu UMiG w Myślenicach. Projekty skierowane bezpośrednio dla dzieci i młodzieży w naszej okolicy. Wolontariusze zorganizowali zajęcia ponadprogramowe w szkołach i w terenie, były wycieczki, zapewniliśmy dzieciom ruch na świeżym powietrzu i kontakt z rówieśnikami z innych placówek oświatowych.

     Stowarzyszenie przeprowadziło kolejny etap modernizacji Ośrodka Zdrowia, który jak wiemy jest przez nas administrowany. Dbamy aby każdy pacjent/mieszkaniec Trzemeśni i okolic miał zapewnioną podstawową opiekę zdrowotną w czystym i spełniającym wszystkie wymagania techniczne budynku.

     W najbliższym roku chcemy kontynuować naszą działalność poprzez modernizację ośrodka zdrowia, którego budynek wymaga kolejnych remontów (planujemy wykonanie ogrodzenia terenu ośrodka). Realizację zadań związanych z organizacją zajęć, wycieczek w ramach projektów dla dzieci i młodzieży z naszej okolicy. Również chcemy rozszerzać naszą współpracę z innymi organizacjami lokalnymi jak: Parafia w Trzemeśni, szkoły Podstawowe (Zasań, Trzemeśnia), Gimnazjum w Trzemeśni, Kołem Gospodyń wiejskich, LKS Skalnik oraz z sołectwami wsi z terenu funkcjonowania Stowarzyszenia.

      Liczymy na wsparcie mieszkańców z naszego terenu przy rozliczeniu 1% podatku, dzięki temu wiemy, że nasza praca nie jest tylko zajęciem statutowym w stowarzyszeniu, ale że mieszkańcy potrafią docenić, ze to co robimy jest dobrem dla nas wszystkich. Wszystkie informacje dotyczące naszej organizacji, sposobie odliczenia podatku oraz darmowy program do rozliczenia PIT znajdą Państwo na naszej witrynie. Darmowe sposoby złożenia deklaracji podatkowej dostępne są w zakładce „Deklaracje PIT” Dziękujemy za wszelkie wsparcie naszej działalności, Zarząd SIO

Nr konta dla darowizn – można odliczyć od dochodu  94 8619 0006 0020 0806 4943 0001